Hakkımızda

FİRMAMIZ

sona2logotiny aa

www.itsona.com

Yaklaşık 17 yıldır bu sektörde hizmet veren , Türkiye’de yapılmış birçok yüksek prestijli binanın mühendisliğinde emeği olan , yüksek eğitimli ve uluslararası alanda deneyimli mühendisler grubuyuz. Referanslarımız , Türkiye ile sınırlı kalmayıp , başta Rusya olmak üzere batı asya ülkelerinden , Avrupa ve Afrika’ya uzanan dünyanın birçok yerinde başarılı projeler ile belgelenebilir . Yöneticilik alanında sektörün en iyi bilinen global firmalarında deneyim kazanmış , global hizmet ve kalite anlayışıyla yetişmiş ve hizmet vermiş kişileriz .

Firmamız 2012 yılından itibaren Airtek markalı , Bina Otomasyon çözümlerinin Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

logo

AIRTEK, 1985 yılında kurulmuş ve otuz yıla yaklaşan bir süredir bina otomasyon sistemleri üzerine araştırma ve ürün geliştirme yapmaktadır. Sadece bina otomasyon sistemleri üzerine konsantre olmuş ve uzmanlaşmış bir ekip ile sadece bina otomasyon sistemleri için ürün araştırma geliştirme yapmaktadır.

Yıllara boyunca süren bu hızlı ve düzenli büyümesi sonucunda , AIRTEK sadece kendi ülkesinin pazarında pazar lideri olması dışında, aynı zamanda bina otomasyon sistemleri ile ilgili , kendi tesilerinden kendi ARGE’si ile doğrudan üretim yapan dünya üzerindeki birkaç üreticiden birisi olmuştur. Şu an itibariyle hem Amerika kıtası ve Avrupa kıtası olmak üzere Ortadoğu ve Arap yarım adası ülkelerinde de , dünyada en hızlı büyüyen bina otomasyonu sistemleri sağlayıcısıdır.

AIRTEK ürünleri üreticisi, müşterilerine en iyi ürünleri sağlamakla kalmayıp, bu ürünlerin en iyi koşullarda üretildiği ve test edildiğini gösteren test ve sertifikalarını da tamamlamış ve bunları müşterilerine sunmuştur. Bütün ürünler CE deklarasyou uyarınca testleri tamamlanmış ve sertifikalanmış ,  ayrıca BACNET organizasyonu tarafından da test edilmiş ve onaylanmıştır.

AIRTEK ürünleri üreticisi, sadece ISO9001:2000 kalite düzeyinde üretim yapmayıp, RoHS uyumluluğu ile de çevreye duyarlı ürünler üretmektedir. Ayrıca firma ve üretim akışı , ERP ve PDM sistemleri yönetilmekte ve denetilmektedir.

Sertfikalar